info@rakuskadrogeria.sk (+421) 948 948 238
                        Doprava pri nákupe nad 119€ zadarmo!

Ach, tá vôňa čerstvo vypranej bielizne! Ako ju udržať čo najdlhšie?

To posledné, čo pri vyberaní oblečenia zo šatníka chcete, je zistenie, že po sviežej vôni čerstvo vypranej bielizne niet už ani stopy. Oblečenie, ktoré ukladáte do zásuviek či na vešiak, môže kvôli častému otváraniu skríň prísť o svoju čerstvú vôňu veľmi ľahko.

Ale nebojte sa, nič nie je nemožné! S našim sprievodcom voňavej bielizne zistíte ako na to. Tu je niekoľko rád, ako bielizeň udržať sviežu čo najdlhší čas.

Vždy, keď je práčka doperie, vyberte bielizeň čo najskôr – len tak budete vôňa najsviežejšia a vyhnete sa zatuchnutému zápachu. 

Zasuňte do rohov zásuviek použité obrúsky do sušičky. Aj použité stále držia vôňu a vedia držať uzavretý priestor svieži. Ak tieto skvelé aromatické utierky do sušičky ešte nepoužívate, určite odporúčame, v zľave ich nájdete tu.  

LENOR utierky do sušičky Aprílová sviežosť 34 ks

Pri skladaní oblečenia do skrine skúste medzi každý kúsok vložiť papierovú vreckovku postriekanú vašou obľúbenou toaletnou vodou. Vôňa tak prejde až do vnútra vlákien a každé tričko či sveter bude voňať presne tak, ako chcete. 

Výborne fungujú aj malé vrecká s potpourri či vankúšiky proti moliam s kvetinovou vôňou, ktoré ochránia oblečenie pred pachom aj nechceným poškodením

VANDAL vankúšiky proti moliam Vôňa kvetov 3 ks

Zrnká kávy sú vynikajúce na pohlcovanie nepríjemných zápachov. Ak si do šatníka položíte malú misku s ešte nepomletými kávovými zrnami, oblečenie nestuchne. 

Pred uložením bielizne do šatníka či zásuviek sa vždy uistite, že sú vaše odevy úplne suché. Stačí minimálne vlhké tričko v uzatvorenom priestore skríň a nepríjemný zatuchnutý pach sa môže preniesť aj na ostatné oblečenie. 

Z času na čas nechajte skrine či zásuvky otvorené – vyvetrajú sa a predídete tak hromadeniu zápachov. 

Počas posledného cyklu práčky pridajte do prania desať až dvadsať kvapiek svojho obľúbeného éterického oleja. Vonný olej možno pridať aj na kúsok handričky, ktorú vložíte aj s bielizňou do sušičky.  

Udržujte práčku v čistote! V závislosti od typu práčky existujú rôzne spôsoby, ako hĺbkovo vyčistiť vnútro práčky – len si pozrite našu ponuku produktov na čistenie bubnu, filtrov aj rúr. Tiež nie je na škodu nechávať po praní aspoň na chvíľu otvorené dvierka.

CALGON Hygiene+ antibakteriálny gél na odvápnenie práčky 2,25 l

Pokiaľ je to možné, vždy sušte vaše oblečenie vonku, aby ste mu dopriali čerstvý vzduch a umocnili sviežu vôňu.

Na záver už len posledná rada – používajte kvalitné aviváže! Rakúska drogéria ponúka len tie najlepšie značky a druhy. Vyskúšajte tiež voňavú novinku – vonné perličky do prania, ako správne milovníčky vôní si ich určite zamilujete.

LENOR Unstoppables vonné perličky Fresh 275 g

Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
free online course